آیا کتاب رازهای طلایی اینستاگرام برای شما کار خواهد کرد؟

 سلام به تو دوست خوب و همراه همیشگی فرزاد عباسی دات کام

خیلی از دوستان می پرسن :

آیا کتاب رازهای طلایی اینستاگرام برای شما کار خواهد کرد؟

پاسخ مثبت است.

رازهای طلایی اینستاگرام برای شما هم کارخواهد کرد، اما نبایستی با اکراه یا با شور و هیجان کاذب آنرا انجام داد. بلکه بایستی در انجام آن هوشمندانه، منطقی، آگاهانه، سیستماتیک و دلسوزانه عمل کرد.

یک ضرب المثل چینی می گوید: (( زمانی که چیزی را می‌شنوید آنرا فراموش می‌کنید و وقتی آنرا می‌بینید به خاطر می‌سپارید. اما فقط زمانی آنرا می فهمید که انجامش دهید )).

فرآیند توسعه کسب و کار در افرادی که مشغول به انجام آن هستند، تغییر آنی ایجاد می‌کند و این راز موفقیت است. افرادی را که در این فرآیند درگیر هستند برای ادامه راهشان نباید هدفشان را از یاد ببرند و همانطور که این هدف را در ذهن خود مرور می‌کنند، رفته رفته آنرا در دنیای بیرون وارد کسب و کارشان کرده و در آنجا آنرا بصورت واقعی مورد آزمایش قرار می‌دهند. کسب و کارشان سمبول زندگی آنها شده و تجلی آنچه هستند و باور دارند می‌گردد. همچنین شاهد زنده و هوشمندی است که دلالت بر قدرت اراده  بشر دارد.

من از شما می‌خواهم به جای فکر کردن عمل کنید. زیرا تا انجام ندهید نخواهید فهمید و زمانی که انجام می‌دهید دیگر چیزی نمی‌ماند تا بخواهید در موردش فکر کنید. پس مطمئن شوید که در مسیر درست قرار گرفته‌اید و وقتی در مسیر درست قرار می‌گیرید ، ایده‌های بهتر و اندیشه‌های خلاقانه‌تری ظهور می‌کند، پس به جای فکر کردن عمل کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این حوزه می توانید از بسته های مشاوره ای فرزاد عباسی دات کام استفاده نمایید.

 اگر تا کنون کتاب رازهای طلایی را تهیه نکرده اید کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط به رازهای طلایی کلیک نمایید.

فرایی باشید

یاحق

:)

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *