تیک آبی اینستاگرام چیست و چگونه تیک آبی بخریم ؟

blue tick instagram

تیک آبی اینستاگرام چیست و چگونه تیک آبی بخریم ؟

سلام دوستان همراه فرزاد عباسی دات کام

امیدوارم حالتون خوب باشه

خوب شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشه که در برخی از صفحات اینستاگرام کنار عکس پروفایل یک تیک آبی است، چیه و به چه دردی می خوره ؟

خوب در جواب به شما دوست عزیز می توان گفت که از همان ابتدا که این شبکه اجتماعی قدرتمند شکل گرفت، یک مشکل پیش آمد و آن هم ایجاد صفحاتی بنام هنرمندان و افراد مشهور و معروف

اینستاگرام هم برای جلوگیری از سوء استفاده ها، یک کاری کرد اونم این بود که به پیج و صفحات افراد معرف تیک آبی میداد، بعد از مدتی داشتن تیک آبی به کلاس و پرستیژ تبدیل شد و برای همین خیلی ها بدنبال این افتادن که برای صفحه شون تیک آبی داشته باشند.

 و در کل تیک آبی اینستاگرام نشان دهنده این است که اکانت شما معتبر است و مهر تاییدی است بر اینکه صاحب حساب که منسوب به شماست، خودتان هستید.

حالا یک سئوال برای خیلی ها پیش میاد و اون اینکه :

چگونه تیک آبی ایسنتاگرام بخریم؟

قانون اصلی درباره این موضوع آن است که باید فردی مشهور و دارای فالوورهای زیادی باشید تا بتوانید از طریق اینستاگرام اقدام کرده و مهر تایید اکانت خود که همان تیک آبی رنگ است را دریافت کنید.

اما به تازگی و بر اساس گزارش  سایت ها و رسانه های معتبر ،  بازار سیاهی برای تیک آبی اینستاگرام به راه افتاده است. در این بازارها شما می‌توانید با پرداخت مبلغی بین ۱۵۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار ( ۵ میلیون تا ۶۰ میلیون تومان ) صاحب تیک آبی اینستاگرام شوید.

البته مبلغ این تیک بسته به این است که شما چقدر دلال کمتری در مسیر خرید این تیک آبی داشته باشید. به هر حال شبکه اجتماعی اینستاگرام، شبکه اجتماعی بسیار محبوبی است و بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر دارد و همین شهرت باعث شده است که عده ای با فروش تیک آبی اینستاگرام دست به درآمدزایی بزنند.

گفته می شود برخی از کارمندان اینستاگرام که امکان فعال کردن تیک آبی را برای کاربران دارند، این اقدام را انجام داده اند.

البته داشتن تیک آبی نیز می تواند مزایا و معایب خاص خودش را داشته باشد که برای دریافت اطلاعات بیشتر در این حوزه می توانید از بسته های مشاوره ای فرزاد عباسی دات کام استفاده نمایید.

 اگر تا کنون کتاب رازهای طلایی را تهیه نکرده اید کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط به رازهای طلایی کلیک نمایید.

فرایی باشید

یاحق

:)

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *