Fake Follower فالوور های فیک در اینستاگرام

IGfakefollowers1

Fake Follower فالوور های فیک در اینستاگرام

بعد از اوج گرفتن و محبوبیت شبکه اجتماعی اینستاگرام، اینستاگرام با پدیده‌ای به نام فالوور و لایک قلابی  طرف شد. فالوور‌های قلابی (فیک) دو حالت دارند:

  • کسانی هستند که بیش تر از ۹ ماه وارد پیج خود نشده‌اند یا کلاً نرم افزار اینستاگرام را از روی گوشی پاک کرده‌اند. این اشخاص که به طور کلی کاربران غیر فعال نامیده می‌شوند امکان دارند توسط شخص یا گروهی هدایت شوند یعنی نا خواسته یک سری آدم را فالو کنند. این سیستم‌ها که ما و عامه‌ی مردم از آن اطلاعی ندارند باعث می‌شود که بعضی‌ها  بتوانند فالوور‌های پیجی را زیاد کنند.
  • ساخت پیج‌های غیر حقیقی، کاربران حالت اول، کاربرانی واقعی بودنند که به پیجشان دیگر دسترسی نداشتند ولی این دسته کاربران، کاربرانی هستند که وجود خارجی ندارند و توسط شخصی (احتمالاً به وسیله یک نرم‌افزار اتوماتیک یا همچین چیزی) با اسم‌های متفاوت در اینستاگرام ساخته شده‌اند. این اکانت‌ها فاقد پست هستند (که البته در اواخر سال ۲۰۱۴ شاهد پیج‌های تقلبی بودیم که تنها یک عکس در پیج آن‌ها وجود داشت) و تنها فالووینگ‌های چشم‌گیری دارند.

نکته: در پایان سال ۲۰۱۴ اینستاگرام طی پیامی از کاربران خواست که یک فعالیتی در شبکه اینستاگرام انجام دهند تا پیج آنان پاک نشود. اینستاگرام در پایان سال ۲۰۱۴ بیش از ۶۰ میلیون پیج را از شبکه حذف کرد که باعث کاهش چشم گیر فالوور‌ها در اینستاگرام شد. پیج خود اینستاگرام از ۶۴ میلیون فالوور به ۴۵ میلیون فالوور کاهش پیدا کرد.

توصیه می‌شود اگر دیگر پیج خود را نمی‌خواهید و قصد حذف کردن آن را دارید به سایت اینستاگرام مراجعه کرده و در آن جا وارد حساب کاربری خود شده و کلاً پیجتان رامسدود کنید. نرم افزار‌هایی مشابه همین کار را انجام می‌دهند ولی باز پیج شما وجود دارد ولی همه عکس‌های شما حذف می‌شود، که بهتر  است از همان سایت اینستاگرام این کار را انجام دهید.

به هر حال هنوز هم فالوور‌های تقلبی در بسیاری از پیج‌ها و سایت‌ها به فروش می‌رسد که تنها در ظاهر فالوور‌های زیادی هستند ولی بعد از گذاشتن پست هیچکدام از آن‌ها نمی‌توانند عکس‌های شما را لایک کنند چون، دیگر در اینستاگرام نیستند و اصلاً وجود نداشته‌اند!

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این حوزه می توانید از بسته های مشاوره ای فرزاد عباسی دات کام استفاده نمایید.

 اگر تا کنون کتاب رازهای طلایی را تهیه نکرده اید کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط به رازهای طلایی کلیک نمایید.

فرایی باشید

یاحق

:)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *