ضرورت داشتن وب سایت در چیست؟

ضرورت داشتن وب سایت در چیست؟

در جامعه امروز داشتن یک وب سایت برای شرکت، سازمان، ارگان دولتی، دانشگاه و حتی اشخاص با تخصص های مختلف امری ضروری است. روزانه میلیونها نفر از اینترنت استفاده می کنند و به تعداد این افراد روز به روز افزوده می شود. وب سایت مانند یک شماره تلفن می باشد. مردم اولین جایی که به دنبال شرکت شما می گردند، بر روی اینترنت است. اگر آنها شما را در آنجا پیدا نکنند، بدون شک رقبای شما را خواهند یافت.

از نکات بسیار جالب تجارت الکترونیکی آن است که در اینترنت حتی شرکتهایی که به تازگی فعالیت خود را آغاز نموده اند با استفاده از تکنیک های بهینه سازی سایت (SEO) نیز می توانند به خوبی پیشرفت کنند. بازدیدکنندگان وب سایت ها معمولا بر اساس وب سایت شرکت ها درباره آنها قضاوت می کنند. شرکتی که وب سایت فعال تر، زیباتر و قویتری داشته باشد مسلما شرکت معتبرتر و بزرگتری خواهد بود.

نکته دیگری که بایست به آن توجه داشت، استفاده گسترده از سرویس پست الکترونیک(ایمیل) به عنوان ابزار ارتباطی قوی در دنیای کنونی است. اگرچه تعدادی سرویس دهنده ایمیل رایگان مثل جیمیل و یاهو در دسترس همگان است ولی داشتن ایمیل بر روی نام دومین شخصی یا تجاری، اعتبار و اهمیت شخص یا شرکت مالک را بیشتر در نظر تداعی می کند.

و یکی از نکات خیلی مهم در داشتن وب سایت این است که حتی برای اشخاص نیز کاربردی است و نه فقط برای متخصصین سطح بالا مثل پزشکان و مهندسین رده بالا ، بلکه حتی یک معلم ، یک بازاریاب و …. نیز می توانند وب سایت داشته باشند و از مزیت های بی نهایت آن در ۷ روز هفته و  ۲۴ ساعت شبانه روز استفاده نمایند.

در پایان باید اشاره کنم که از مزیت های شبکه های اجتماعی غافل نشوید و حتمی اینستاگرام ، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی خود را به سایتتون هایپر لینک کنید و از مزایای فوق العاده آن لذت ببرید … 🙂

 

 

فرایی باشید

یاحق

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از بسته های مشاوره ای ما استفاده نمایید .

ارادتمند
فرزاد عباسی
مدرس ، مربی و مشاور توسعه کسب و کار

دوست دارم بجای آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز ، سهمی در برآورده شدن آن داشته باشم . . .

تلفن همراه : ۰۹۱۲۳۵۷۹۴۱۹

تلفن همراه : ۰۹۱۰۰۶۸۸۱۰۰

ایرانسل : ۰۹۳۵۱۵۸۹۴۲۹

سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۰۲۶

www.FarzadAbbasi.com

info@FarzadAbbasi.com

banner-ads-telegram-farzad-abbasiinstagram-faraclub

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *