اثرات باشگاه بر روی تبلیغات و بازاریابی

سلام دوستان

امیدوارم حالتون خوب باشه …

خیلی از دوستان از من می پرسن که داشتن یک باشگاه مشتریان خوب چه اثراتی می تونه بر روی تبلیغات و بازاریابی شون داشته باشه ؟

در جواب به این عزیزان باید بگم، قدرت تبلیغات دهان به دهان و استفاده از شبکه های انسانی جهت معرفی یک برند، قویترین روش تبلیغاتی است که باشگاه مشتریان نیز در همین راستا طراحی شده است. باشگاه وفاداری مشتریان هزینه های بالای تبلیغات و اطلاع رسانی را بسیار کاهش میدهد تا جایی که پس از مدتی که تعداد اعضای باشگاه به حد نصاب مورد نظر رسید هزینه های تبلیغات رو به صفر میل میکند و باشگاه بدون هزینه های اضافی تبلیغات به ارائه خدمات با حداقل هزینه به طیف عظیمی از مشتریان وفادار می پردازد و همچنین خود باشگاه مشتریان بعد از رسیدن به حد نصاب می تونه درآمد زا هم باشه و در کنارش اقدام به بیش فروشی نمایید.

اثرات باشگاه بر روی تبلیغات و بازاریابی

اثرات باشگاه بر روی تبلیغات و بازاریابی

و تو دوست خوبم ، خوبه که بدونی با داشتن یک باشگاه مشتریان و یک بوم کسب و کار خوب می تونی سهم خوبی از بازار را در دست داشته باشی و اصلا مهم نیست که کسب و کارت بزرگه یا کوچیک ، شاید پیش خودت فکر کنی که با خیلی ها نمی تونی رقابت کنی و یا اینکه بودجه اولیت برای اینجور کارها کمه و یا هنوز زوده که شروع کنی برای این جور کارها ، اما مطمئن باش با داشتن یک استراتژی خوب و اقدام به موقع می تونی بازار خوبی داشته باشی و حتی نظر خیلی از بزرگ های بازار را هم به خودت جلب کنی ….

🙂

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از بسته های مشاوره ای ما استفاده نمایید .

ارادتمند
فرزاد عباسی
مدرس ، مربی و مشاور توسعه کسب و کار

دوست دارم بجای آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز ، سهمی در برآورده شدن آن داشته باشم . . .

تلفن همراه : ۰۹۱۲۳۵۷۹۴۱۹

تلفن همراه : ۰۹۱۰۰۶۸۸۱۰۰

ایرانسل : ۰۹۳۵۱۵۸۹۴۲۹

سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۰۲۶

www.FarzadAbbasi.com

info@FarzadAbbasi.com

banner-ads-telegram-farzad-abbasi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *