نمونه های سناریو باشگاه فروشگاه های زنجیره ای

سلام خدمت شما دوست عزیز علاقمند به حوزه مشتری مداری ، در این حوزه به توضیح چند نمونه از سناریوهای اجرایی و موفق باشگاه مشتری مداری در فروشگاه های زنجیره ای می پردازیم.

Genuardie’s supermarket :

این سوپر مارکت زنجیره ای در شهر نیوجرسی قرار دارد و امروزه با داشتن ۳۳ شعبه به یکی از معروفترین سوپرمارکت ها در نیوجرسی تبدیل شده است. در این سوپرمارکت شما با استفاده ازکارت لویالتی از مزایایی همچون دریافت امتیاز با خرید محصولات،تحویل رایگان در اولین خرید اینترنتی،کارت هدیه،استفاده از پیام های سلامتی(دسته بندی مواد غذایی به سه بخش طبیعی،حیوانی ،فاقد گلوتن)،استفاده از راههای ارتباطی مانندفیس بوک،معرفی جدیدترین و بهترین محصولات و بسیاری مزایای دیگر برخوردار میشوید .

آدرس سایت این فروشگاه زنجیره ای www.genuardis.com می باشد .

Genuardie’s supermarket

 


 

فروشگاه زنجیره ای Giant:

این فروشگاه در واشنگتن قرار دارد و در سال ۱۹۶۳ ابتدا به صورت یک فروشگاه مواد غذایی بوده و سپس در چندین وجه خصوصاً به صورت سوپر مارکت توسعه یافته است.مزایای این سوپر مارکت:پیشنهادات هفتگی،پیشنهادات روزانه مثلاً پاستا در امروز،باز خرید امتیازات در مکان هایی مانند ایستگاه های سوخت مثل پمپ بنزین ها وپرداخت هزینه کودکانمان در مدرسه و استفاده در خیریه ها،دریافت سریع کارت موقت اینترنتی تا زمان دریافت کارت باشگاهی،مشاهده و پیگیری امتیازات توسط مشتریان  به صورت اینترنتی می باشد .

آدرس سایت این فروشگاه www.giantfood.com می باشد.

GiantCard_small


فروشگاه زنجیره ای Goodings supermarkets:

goodings

این فروشگاه در شهر Plaza می باشد و یک سوپر مارکت اینترنتی است که به صورت ۲۴ ساعته باز است. و در مسیر های عبوریplaza ، قرار گرفته است. این فروشگاه محصولات خود را فقط در هتل های والت دیسنی در plaza، بین ساعت ۴ تا ۷ به مسافران هتل ارایه میگردد. فاصله بین سفارش تا تحویل  حداکثر ۴۸ ساعت میباشد و در صورت عدم حضور شما به reception، تحویل داده مشود.حداقل خرید باید بیشتر از ۵۰ دلار باشد و سؤالات رایج مشتریان در سایت به خوبی پاسخ داده شده و در اختیار همه قرار گرفته است. از جمله دلایل موفقیت این فروشگاه انتخاب بازار مخاطبین خاص و هدفمند می باشد که این کار باعث متفاوت شدن از رقبا شده است.

آدرس سایت این فروشگاه www.goodingsdelivers.com می باشد.


سوپرمارکت  Harry’s supermarkets:

harryslogo

این سوپر مارکت در شهر ماساچوست  قرار دارد و سوپرمارکت هری دارای ۲ شعبه است ولی پیشنهادات جالبی را به شما ارایه میکند، دسته بندی محصولات در سایت به عنوان مثال نوشیدنی ها در یک بخش ،مواد گوشتی در بخش دیگر.کارت باشگاهی مخصوص کودکان،بازی های اینترنتی مخصوص کودکان،لطیفه های خنده دار مربوط به خوراکی ها،ارایه بهترین پیشنهادات در مورد استفاده از محصولات فروشگاه مانند نحوه گریل کردن بیف، ارایه بسته های مخصوص شامل محصولات برای پیک نیک در یک سبد با قیمت کلی مثلا۳۴ دلار.ارایه بسته های سلامتی شامل محصولات کاملاً طبیعی و به طور کلی ضمانت رضایت مشتری برای هر خرید.

آدرس سایت این سوپرمارکت www.harrysupermarket.com می باشد.

 


 

سوپرمارکت Kmart supermarkets:

kmart

این سوپر مارکت در آمریکا قرار دارد و در این سوپر مارکت مشتریان درجه بندی میشوند و کارت های متفاوت به آنها ارایه میگردد. مثلاً کارتهای searscard برای استفاده آنلاین،کارتهای  searsmastercard برای خرید از مغازه ها و دریافت مزایای بیشتر می باشد و همچنین این سوپرمارکت انواع کارتهای دیگر را نیز برای درجه بندی متفاوتی از مخاطبین و مشتریان ارائه می دهد.

آدرس سایت این سوپرمارکت نیز www.kmart.com می باشد.


فروشگاه زنجیره ای Tesco:

tescoo

این فروشگاه زنجیره ای در انگلستان قرار دارد و از جمله ویژگی های برتر این فروشگاه زنجیره ای می توان به جمع آوری امتیاز=>دریافت کوپن => خرج کردن امتیازات وکوپن اشاره نمود ، شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی  www.tesco.com/clubcard مراجعه نمایید.

 


 

فروشگاه زنجیره ای i-mint :

i-mint

پایگاه اصلی این فروشگاه زنجیره ای در هند قرار دارد و بزرگترین سرویس وفاداری مشتری در هند با بیش از ۹ میلیون عضو و ۱۵۰۰ شریک تجاری را دارد و مشتری ها میتوانند امتیازات کسب شده خود را تبدیل به خواربار، جواهر، مبلمان، بنزین، وسائل الکترونیکی، سفر و حتی غذا در رستورانها نمایند.

آدرس سایت این فروشگاه زنجیره ای www.imint.com می باشد.

 


 

فروشگاه زنجیره ای Octopus :

octopus

پایگاه اصلی این فروشگاه زنجیره ای عظیم و شگفت انگیز در هنگ کنک است و وسیعترین برنامه دنیا با بیش از ۲۰ میلیون کارت در گردش در دست ۹۵ % از اهالی هنگ کنگ (۳ برابر جمعیت)، با بیش از ۱۱ میلیون تراکنش در روز، ۲۵۰۰۰ همکار تجاری و ۵۰۰۰۰ پست کارت خوان در سراسر هنگ کنگ را دارا می باشد. در سیستم این فروشگاه زنجیره ای امتیازات مثل پول در همه جا، از پرداخت پارکینگ تا خرید در مغازه ها قابل استفاده است.

مشتریان می توانند با استفاده از هر یک از انواع کارت قرضی و شخصی  و یا هر دو نوع کارت میتوانند تا مبلغ ۳۵ $ منفی شوند. هنگام برگرداندن کارت مفقود شده، مبلغ روی کارت و ۷ $ به یابنده کارت اعطاء میشود.

 

 

 

همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از بسته های مشاوره ای ما استفاده نمایید .

ارادتمند
فرزاد عباسی
ارائه دهنده راهکارهای نوین مدیریتی

تلفن همراه : ۰۹۱۲۳۵۷۹۴۱۹

تلفن همراه : ۰۹۱۰۰۶۸۸۱۰۰

ایرانسل : ۰۹۳۵۱۵۸۹۴۲۹

سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۰۲۶

www.FarzadAbbasi.com

info@FarzadAbbasi.com

banner-ads-telegram-farzad-abbasi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *