دوره های آموزشی

training13564

متقاضی گرامی

جدول ذیل حاوی عناوین دوره های آموزشی به همراه توضیح مختصری در رابطه با هر یک از آنهاست. خواهشمندیم پس از مطالعه ی دوره ها و شرایط حضور در آنها، درخواست خود را در فرم زیر جدول ثبت نمایید. در صورتی که در مورد هر یک از این دوره ها نقطه ی ابهام آمیزی وجود دارد می توانید از طریق بخش ارتباط با ما نقطه نظرات و پرسش های خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید.

 

 

ردیف
عنوان دوره
نوع دوره
پیش نیاز
ظرفیت
مدت دوره
توضیحات
۱
کارگاه آموزشی روانشناسی فروش موفق (مقدماتی)
گروهی
ندارد
۲۱ تا ۳۰ نفر

این کارگاه آموزشی به مدت ۳ روز کامل + ۴ جلسه ۴ ساعته تحلیل و بازبینی برگزار

می­ شود.

(هر هفته یک جلسه)

در این دوره بیش از۸۰ درصد آموزش­­ ها بصورت کارگاهی درفضاهای شبیه­ سازی شده و حدود ۲۰ درصد بصورت تئوری برگزار می­ شود. این دوره با توجه به نقاط قوت و ضعف شرکت ­کنندگان قبل از دوره طراحی و تدوین می­ گردد.

۲
 کارگاه آموزشی روانشناسی فروش موفق (پیشرفته)
گروهی
مقدماتی
۲۱ تا ۳۰ نفر

این کارگاه آموزشی به مدت ۵ روز کامل + ۴ جلسه ۴ ساعته تحلیل و بازبینی برگزار

می­ شود.

 (هر هفته یک جلسه (


در این دوره بیش از۸۰ درصد آموزش­­ ها بصورت کارگاهی در فضاهای شبیه­ سازی شده و حدود ۲۰ درصد بصورت تئوری برگزار می ­شود. این دوره با توجه به نقاط قوت و ضعف شرکت­ کنندگان قبل از دوره طراحی و تدوین می­ گردد. این دوره در محیطی چالش برانگیز برگزار می­ شود و شما را برای رویارویی با فراز و نشیب­ های فروش حرفه ­ای آماده می­ سازد. در این کارگاه آموزشی مدرس متقاضی با تجربه ­های عمیق خود از شرایط بازار آشنا کرده و به مشکلات اساسی در رابطه با عدم فروش و عدم ارتباط موثر می ­پردازد.


۳
دوره آموزشی مدیریت کسب و کار موفق
خصوصی
مشاوره
۱ نفر

این دوره آموزشی در ۱۰ جلسه ۲ ساعته برگزار می­ شود.

این دوره برای مدیران شرکت ­ها، کارخانجات، فروشگاه ­ها، آموزشگاه ­ها و غیره می ­باشد. در این دوره به آموزش ­های اصول، فنون و هنر ساخت و راه ­اندازی کسب وکار موفق و آموزش جدیدترین روش­ های اصولی بازاریابی و فروش حرفه­ ای محصولات شما پرداخته می­ شود. شرط حضور در این دوره برای شرکت ­کنندگان تراکنش مالی سالانه حداقل ۱۰۰ میلیون و حداکثر ۳ میلیارد تومان است.

۴
دوره آموزشی مدیریت کسب و کار موفق
گروهی
مشاوره
 ۷ تا ۳۰ نفر

این دوره آموزشی طی ۵ جلسه ۴ ساعته برگزار می ­شود.

(هر هفته یک جلسه)

این دوره برای مدیران شرکت­ ها، کارخانجات، فروشگاه­ ها، آموزشگاه ­ها و غیره می­ باشد و بر مهارت­ های کاربردی مدیریتی کسب­ و­ کار تمرکز دارد. گروهی بودن آموزش­ ها در این دوره نسبت به دوره خصوصی مشابه، بیش از دو برابر بازدهی آموزشی برای شرکت­ کنندگان خواهد داشت و همچنین در عین گروهی بودن، موارد و موضوعات شخصی شرکت ­کنندگان نیز بررسی می ­شود. شرط حضور در این دوره برای شرکت­ کنندگان تراکنش مالی سالانه حداقل ۱۰۰ میلیون و حداکثر ۳ میلیارد تومان است.


۵
کارگاه آموزش اصول، فنون و هنر مذاکره در فروش موفق
گروهی
ندارد
 ۲۱ تا ۳۰ نفر

این کارگاه آموزشی طی ۵ جلسه ۴ ساعته برگزار می ­شود.

(هر هفته یک جلسه)


 در این دوره به مهارت­ های ایجاد و برقراری ارتباط سریع و مؤثر، حفظ ارتباطات در بلندمدت، تأثیرگذاری در ارتباطات کلامی، کاربرد زبان بدن در ارتباطات و سخنرانی موفق در جلسات پرداخته می ­شود. این دوره بصورت کارگاهی می­ باشد و در این دوره بیش از ۸۰ درصد آموزش­ بصورت کارگاهی در فضاهای شبیه­ سازی شده و حدود ۲۰ درصد بصورت تئوری برگزار می ­شود.

۶
کارگاه آموزشی مدیریت فروش موفق (مقدماتی)
گروهی
روانشناسی فروش موفق مقدماتی و پیشرفته/ حداقل ۲ سال سابقه فروش
۲۱ تا ۳۰ نفر
این کارگاه آموزشی در ۲ روز کامل کارگاهی + ۴ جلسه ۴ ساعته تحلیل و بازبینی برگزار می­ شود. (هر هفته یک جلسه)

در این دوره به مهارت­ های اصلی رهبری، تشکیل تیم، هدایت تیم به سمت اهداف و چشم­ اندازهای ترسیم شده مدیریتی و جذب، حفظ و تقویت تیم مؤثر و کارآمد پرداخته می ­شود. در این دوره بیش از۸۰ درصد آموزش­ بصورت کارگاهی در فضاهای شبیه ­سازی شده و حدود ۲۰ درصد بصورت تئوری برگزار می ­شود.


۷
کارگاه آموزشی مدیریت فروش موفق (پیشرفته)
گروهی
دوره روانشناسی موفق مقدماتی و پیشرفته/ دوره مدیریت فروش موفق مقدماتی
 ۲۱ تا ۳۰ نفر

این کارگاه آموزشی در ۳ روز کامل کارگاهی + ۴ جلسه ۴ ساعته تحلیل و بازبینی برگزار می ­شود.

(هر هفته یک جلسه)

در این دوره به مهارت ­های تخصصی مدیر فروش پرداخته می ­شود. در این کارگاه آموزشی به مهارت ­های اصلی رهبری، تشکیل تیم، هدایت تیم به سمت اهداف و چشم­ اندازهای ترسیم شده مدیریتی، جذب، حفظ و تقویت تیم مؤثر و کارآمد، تشکیل گروه­ های بزرگ، هدایت چند گروه و آموزش و پرورش کارمندان و کارشناسان فروش پرداخته می­ شود.

۸
دوره مشاوره ­ای بازاریابی و فروش
گروهی
ندارد
 ۷ تا ۲۰ نفر

این دوره در ۴ جلسه ۲ ساعته برگزار می ­شود. (هر هفته یک جلسه)

دوره آموزشی- توجیهی (پرسش و پاسخ) شامل رفع اشکال ­های  عمومی و شخصی است که در آن به آموزش اصول کاربردی موفقیت در فروش بصورت متمرکز در حوزه­ی فعالیت شرکت ­کنندگان پرداخته می ­شود. این دوره ویژه کارمندان، کارشناسان و مدیران فروش، ویزیتورها و بازاریاب­ ها می­ باشد.

۹
دوره مشاوره ­ای ویژه مدیران
گروهی
ندارد
 ۷ تا ۲۰ نفر

این دوره در ۴ جلسه ۲ ساعته برگزار می ­شود. (هر هفته یک جلسه)

دوره آموزشی به صورت جلسات توجیهی (پرسش و پاسخ) به همراه رفع اشکال عمومی و تخصصی است. همچنین به آموزش­ اصول کاربردی مدیریت کسب وکار و موفقیت در حوزه­ی فعالیت شرکت­ کنندگان پرداخته می­ شود. دستاوردهای این دوره، به صورت تخصصی به بازاریابی و فروش حرفه ­ای، افزایش فروش، تحقق اهداف و فروش سودآور می ­انجامد. این دوره ویژه مدیران شرکت ­ها، کارخانجات، فروشگاه­ ها و آموزشگاه­ ها می­ باشد.

۱۰
 کارگاه آموزشی فروش تلفنی
گروهی
 ندارد
 ۲۱ تا ۳۰ نفر

این دوره در ۵ جلسه ۴ ساعته برگزار می­ شود.

(هر هفته یک جلسه)

آموزش حرفه ­ای فروش تلفنی شامل تکنیک­ های قبل از برقراری  تماس تلفنی، مهارت ­های مدیریت گفتگو حین مکالمه و اقدامات بعد از تماس به همراه اصولی که هر فروشنده تلفنی بایستی بداند تا فروش ایده ­آل خود را تحقق ببخشد و به موفقیت دست یابد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *