٧ نکته مهم برای موفق بودن در اینستاگرام

در این قسمت از کتاب سعی دارم با جمع‌بندی ۷ نکته مهم بصورت یک فصل شتابدهنده، گامی در موفقیت هر چه بیشتر شما دوست عزیز در اینستاگرام برداشته باشم، بصورتی که اگر در آینده تمایل داشتی یک بار دیگر کتاب را مرور کنی اما فرصتش را نداشتید این ۷ نکته را مرور نمایید.

✔ ١ – نوشتن یک Bio بسیار زیبا و جالب :

بیویی  بنویسید که نشانگر اخلاقیات شما باشد و علایق شما رو هم در بر بگیرد. شما میتوانید حتی از شکلک‌های متنوع استفاده کنید تا بیوتون زیبا تر جلوه دهد. کیفیت و زیبایی بیو بسیار مهمه چون تاثیر گذاری و قدم اول مهم حساب می‌شود و اولین چیزی که به چشم طرف مقابل میخورد بیوی شماست، چون مردم میخوان کمی از شما، کارتون، تخصص‌تون و علاقمندی‌هاتون بدانند قبل اینکه شما رو فالوو کنند.

✔ ٢ – گام های اول خیلی مهمه :

اگر صفحه شما شخصی است، عکس پروفایلی از خود آپلود کنید که بیانگر شخص شما باشد و اگر صفحه شما در مورد کسب و کارتون است می تواند لوگو و یا تصویری که نمایانگر کار شما است باشد. برای مثال اگر شما در زمینه تجارت حرفه‌ای هستید، عکسی در این زمینه بگذارید نه عکسی که با رفیق خود در حال فوتبال هستید!

✔ ٣ – با ادب پست بگذارید !

باز هم تاکید می‌کنم به هیچ وجه در یک زمان کوتاه پنج الی ده عکس پشت سر هم نگذارید، چون هیچ کس دوست نداره که کل اینستاگرامش با عکس‌های شما پر بشه! همچنین جالب است بدانید که اگر بیش از ۱۰ عکس را در یک زمان کوتاه و پشت سر هم بارگذاری کنید سیستم هوشمند اینستاگرام شما را برای مدتی مسدود می‌کند و تصاویر شما را برای همه به نمایش نمی‌گذارد و در رتبه بندی درجه پایین‌تری می گیرید.

✔ ۴ – تنوع، یکی از چاشنی‌های همیشگی زندگی :

از عکس‌های متنوع زندگی و کسب‌و‌کار خود استفاده نمایید و از پست کردن عکس‌های پشت سر هم در مورد کار خود و یا بچه‌های خود خودداری کنید. به اشتراک گذاری عکس‌ها ، نماینگر شخصیت شما می‌باشد.

✔ ۵ – خلاق باشید :

وقتی نوبت به نشان دادن و گفتن کارهایی که انجام میدهد به دیگران میرسد، باید خلاق باشید، چون یکی از راه‌های جذب دیگران، خلاق بودن است.

✔ ۶ – عکس‌های با کیفیت بگیرید :

کیفیت عکس‌های که می‌گیرید باعث بالا رفتن فالوئرهای شما می‌شود. به یاد داشته باشید که شما دارید به کمک عکس‌ها داستان زندگی خودتون رو بازگو می‌کنید و هر عکس امتیازی حساب می‌شود.

✔ ٧ – کاری کنید که عکس‌هایتان دیده شود :

استفاده کردن از هشتگ‌های مناسب تاثیر بسیار زیادی در دیده شدن عکس شما دارد. پس دنبال هشتگ‌های مناسب و پرطرفدار برای عکس‌های خود باشید.


برای دریافت اطلاعات بیشتر در این حوزه می توانید از بسته های مشاوره ای فرزاد عباسی دات کام استفاده نمایید.

 اگر تا کنون کتاب رازهای طلایی را تهیه نکرده اید کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط به رازهای طلایی کلیک نمایید.

فرایی باشید

یاحق

:)

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *