چگونه به کمک اینستاگرام معروف شویم؟

سعی کردم در این قسمت از کتاب را بصورت چکیده، اکسیر و فشرده به چگونگی معروف شدن در بزرگترین شبکه اجتماعی جهان یعنی اینستاگرام بپردازم چیزی که به احتمال زیاد، تو دوست خوبم بخاطرش این کتاب را تهیه کردی تا اگر فرصت کافی برای خواندن تمام کتاب را ندارید، با مطالعه این قسمت از کتاب اطلاعات خوبی بدست آورید، اینستاگرام با داشتن بیش از چهارصد میلیون کاربر یکی از بزرگترین شبکه‌های اجتماعی است. این نرم افزار عکاسی و شبکه اجتماعی مردم رو تشویق می‌کند که به لایک و فالوو کاربرانی بپردازند که توسط این شبکه شناخته شده‌اند. با سیستم‌های هوشمند تحلیل محتوا و تحلیل رفتار کاربر، کاربران موفق اینستاگرام میتوانند به معروف‌ترین کاربر که سایت اصلی اینستاگرام هم آن را تایید می‌کند، تبدیل شود. پس شما می‌توانید به کمک عکس‌هاتون و داستان‌هایی که با آنها میگوید، تو این شبکه بزرگ معروف شوید.( البته میتوانید فالوور هم خرید کنید + لایک پست‌هاتون را زیاد کنید اما باید برای درست کردن صفحه و یا صفحه‌هاتون یک برنامه ریزی منظم و هدفگذاری درست داشته باشید که پیشنهاد می‌کنم برای این منظور اگر تجریه کافی ندارید، برای اینکه زمان را از دست ندهید تا رقبا فرصت پیدا نکنند حتما از افراد با تجربه در این زمینه مشورت بگیرید)

✔ گام اول :

اسمی انتخاب کنید که گیرا باشد و به راحتی قابل تشخیص باشد.

یک قالب برای صفحه خودتون در نظر بگیرید و اون اسم رو بر پایه اون قالب انتخاب کنید تا مردم بدانند که شما با دوربین چه عکس‌هایی میگیرید.

اگر با انتخاب کردن اسم اینستاگرام مشکل دارید یک سری به این سایت بزنید Spinxo.com/instagram-names ، این سایت اسم های مختلف را برای شما میسازد و شما هم میتوانید از بین آنها یکی را انتخاب و استفاده نمایید.

✔ گام دوم :

یک عکس پروفایل بسیار هنری آپلود کنید.

اگر امکانش را دارید، به جای عکسی از یک چیز، یک عکس هنری از خودتون آپلود کنید تا مردم بتوانند برای اسم برند شما یک صورتی هم تصور کنند.

✔ گام سوم :

یک تم و رویه کاری انتخاب کنید. سرگرمی‌ای که به آن علاقه دارید. یک صفحه‌ای که روی مسائل و سرگرمی‌های ورزشی تمرکز کرده باشد می تواند باعث جذب و خوشنود شدن دیگر طرفداران ورزش شود.

طرفدار غذا هستید ؟ پس روی غذا و موضوعات مربوطه تمرکز کنید.

طرفدار مد هستید ؟ پس روی رنگ‌ها ، مدل‌ها و مارک‌ها تمرکز کنید.

✔ گام چهارم :

کار با نرم افزار اینستاگرام را تا جایی که امکان دارد به صورت دقیق یاد بگیرید. به کمک عکس برداری و استفاده از افکت‌ها و فیلترها تبدیل به یک حرفه‌ای شوید. یک کاربر معروف و حرفه‌ای اینستاگرام کسی است که بداند چگونه عکس‌های خود را به بهترین نحو به وجود بیاورد و به اشتراک بگذارد.

✔ گام پنجم :

دانلود یک نرم افزار ادیت و ویرایش عکس را در نظر بگیرید.

به کمک نرم افزار‌های مختلف در دنیای اندروید و iOS عکس‌های خود را قبل از استفاده کردن از فیلترهای خود اینستاگرام ادیت و ویرایش کنید. اگر در مورد توانایی‌های خود و تغییراتی که می‌کنید صادق باشید، شانس کمتری در داشتن طرفداران و فالوورهای عصبانی خواهید داشت !

یادآوری: در این کتاب برخی از نرم افزارهای کاربردی معرفی شده است.

✔ گام ششم :

صدها عکس بگیرید اما نباید همه آن ها را پست کنید چون اگه همه‌ی عکس‌های گرفته شده را یک جا پست کنید، معروف نخواهید شد و باعث دلزدگی دیگران خواهید شد. پس در هر هفته، تعدادی از آنها را انتشار دهید. شما می توانید به کمک استفاده کردن مداوم و تمرین و تکرار، توانایی‌های خود را در رابطه با عکاسی افزایش دهید.

✔ گام هفتم :

برای عکس، متن مناسبی انتخاب کنید. برای این منظور حتما صفحه‌های برتر و حتی صفحه رقبای خود را مشاهده نمایید. همچنین با قابلیت جدید اینستاگرام شما می‌توانید بصورت خودکار از آخرین تغییرات صفحه آنها مطلع شوید که با این قابلیت شگفت انگیز می‌توانید بازار خود را در هر لحظه از شبانه روز زیر نظر داشته باشید.

همچنین سعی کنید مناسب با عکس متن انتخاب کنید. این متن می تواند شوخ و خنده‌دار ، و یا جدی و یا حتی متناسب با مناسبتی مثل روز مادر، روز پدر، روز معلم و … باشد.

✔ گام هشتم :

هنری شوید! تجربه کنید ، خلاق شوید و عکس‌های خلاقانه بگیرید. زاویه جدیدی را امتحان کنید، رنگ جدید و یا یک مدل و یا سبک در عکس‌های خود داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این حوزه می توانید از بسته های مشاوره ای فرزاد عباسی دات کام استفاده نمایید.

 اگر تا کنون کتاب رازهای طلایی را تهیه نکرده اید کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط به رازهای طلایی کلیک نمایید.

فرایی باشید

یاحق

:)

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *