بالا بردن لایک و فالوور در اینستاگرام

بالا بردن لایک و فالوور در اینستاگرام

بالا بردن لایک و فالوور در اینستاگرام

حتما شما هم بعد از کمی گشت و گذار در اینستاگرام و دیدن فالوور و لایک‌های دیگران به فکر این افتاده‌اید که ما چرا فالوور و لایک بالا نداشته باشیم…. قصه از این قرار است که داشتن فالوور و لایک در اینستاگرام به محبوبیت شما بستگی دارد مثلاً زمانی که پیج یک بازیگر را مشاهده می‌کنید قطعاً با دیدن فالوور‌های آن پی به محبوبیت آن بازیگر در اینستاگرام خواهید شد.  خب حالا که ما نه بازیگر هستیم نه یک فرد مشهور و معروف باید چکار کنیم !؟

فالو کردن دوستان و افراد فعال اینستاگرام اولین کاری که در اینستاگرام باید بکنید این است که دوستان و آشنایان خود را فالو کنید، که صد در صد آن‌ها هم چون شما را می‌شناسد، شما را فالو خواهند کرد. به این شکل فالوور‌های اولیه شما از دوستان و آشنایانتان تشکیل خواهد شد. افراد فعال در اینجا کسانی هستند که وقتی شما آن ها را فالو کردید آن‌ها هم همین عمل را تکرار کنند  (همان طور که در بخش اصطلاحات گفته شد). اگر به دنبال چنین افرادی می‌گردید باید از این راه‌ها اقدام کنید:

  • زمانی کسی برای مثال ۲۴۲۰ فالوور دارد و ۲۴۷۰ نفر را فالو کرده می‌توانید نتیجه بگیرید پس این شخص کسی است که از قانون F4F پیروی می‌کند ، حال می‌توانید آن را فالو کرده و منتظر فالو کردن از او باشید.
  • استفاده از هشتگ‌های فالو، که بیشتر به صورت, #Follow4Follow , #FollowForFollow , #Follower , #F4F #Followme  هستند. البته سایت‌ها و نرم افزار‌های زیادی هستند که مجموعه‌ای از این آرشیو تگ‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند تا به راحتی آن‌ها را کپی کرده و به فالو کردنتان برسید.
  • گذاشتن عکس‌های اختصاصی خودتان و یا عکس‌های کمیاب مردم همیشه به دنبال چیز‌های تازه می‌گردند و وقتی که شما عکس‌هایی که خودتان میگیرید را در پیج بگذارید مردم بیشتر علاقه به فالو کردن پیج شما دارند تا وقتی که والپیپر و عکس های آماده دیگران در پیج بگذارید.
  • فعالیت و اظهار نظر کردن در پیج‌های بزرگ برای مثال وقتی شما زیر پست یک خواننده معرف که فالوور زیادی دارد کامنتی بگذارید، باعث می‌شود که نام شما زیر پست ثبت شده و تا زمانی که کسی دیگر کامنت نذاشته شما روی صفحه اصلی کامنت‌ها باشید که این خود می‌تواند (گاهی) باعث دیده شدن و جذب فالوور باشد.

 اگر تا کنون کتاب رازهای طلایی را تهیه نکرده اید کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط به رازهای طلایی کلیک نمایید.

فرایی باشید

یاحق

:)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *