اصطلاحات رایج در اینستاگرام

F4F:  مخفف عبارت Follow for Follow است که کاربرانی که از این هشتگ و یا اصطلاح استفاده می‌کنند از این قانون پیروی می‌کنند که هر کسی آن‌ها را فالو کرد، آن ها هم آن را فالو می‌کنند.

L4L: مخفف عبارت Like for Like است یعنی اینکه لایک بکن تا من هم لایک بکنم. البته در هشتگ‌ها عبارت‌های دیگری مانند ۲۵  Like و یا هر عددی دیده می‌شود که یعنی شما چند عکس من را لایک کن تا منم عکس های شما را لایک کنم.

S4S: مخفف عبارت Shout for Shout است که برای تبادل انجام می شود یعنی از صفحه کسی اسکرین شات گرفته و در پیج خود گذاشته تا همان شخص هم همین کار را انجام دهد. این کار برای تبادل فالوور‌ها انجام می‌شود.

Follow Back: همان طور که از اسمش پیداست زمانی که کسی شما را فالو کرده و شما آن را فالو نکرده‌اید به شما می‌گوید فالو بک و یا به اصطلاح بک بده، یعنی تو هم آن را فالو کن.

Spam4Spam: بعضی‌ها به این مورد) C4C (Comment For Comment هم می‌گویند. این روشی برای بالا بردن کامنت هاست، شما زیر پست کسی چندین کامنت الکی (مثلاً نقطه) می‌گذارید و او هم زیر پست شما همین عمل را انجام میدهد. بیشتر این روش به درد کسانی می خورد که ریپورت شده‌اند.

Block : برای بلاک کردن کسی در اینستاگرام زمانی که در پیج آن هستید از قسمت بالا سمت چپ می توانید بر روی Block user  بزنید تا بلاک شود. وقتی کسی را بلاک کنید دیگر نمی‌تواند پیج شما را ببیند.

Report: با ریپورت کردن کسی به اینستاگرام اخطاری دادید که این شخص فعالیت غیر مجازی دارد. زمانی که تعداد ریپورت‌های کسی ۱٫۵ برابر فالور‌های آن شود پیج توسط اینستاگرام بسته می‌شود ولی مردم با گذاشتن کامنت در پست‌های شخص ریپورت شده می‌توانند ریپورت را غیر فعال کنند. ( هر کامنت سه ریپورت را از بین می‌برد. )

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این حوزه می توانید از بسته های مشاوره ای فرزاد عباسی دات کام استفاده نمایید.

 اگر تا کنون کتاب رازهای طلایی را تهیه نکرده اید کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط به رازهای طلایی کلیک نمایید.

فرایی باشید

یاحق

:)

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *