بهترین حالت آپلود و ارسال عکس در اینستاگرام چیست؟

بهترین حالت آپلود و ارسال عکس در اینستاگرام

بهترین حالت آپلود و ارسال عکس در اینستاگرام

هر چه بیشتر یاد بگیرید اینستاگرام چه کارهایی می‌تواند انجام دهد، بهتر می‌توانید راه‌هایی برای استفاده تجاری از آن پیدا کنید.

برنامه اینستاگرام را باز کرده و دوربین خود را فعال کنید و یا اینکه عکسی را از گالری فایل‌های خود انتخاب کنید. بهتر است سایز عکس شما ۶۴۰ در ۶۴۰ باشد. در صورت لزوم یا علاقه می‌توانید با استفاده از فیلترهای عکس اینستاگرام، کیفیت عکس خود را افزایش دهید. شما می‌توانید رنگ‌ها را روشن‌تر کرده، شکل کلی تصویر را تقویت کرده، عکس‌ها را چرخاند یا نقطه تمرکز عکس را تغییر دهید.

یکی از اهداف و بازار کاربری اینستاگرام از ابتدا کاربران استفاده کننده از فیلتر‌های تغییر عکس بوده است که سازندگان این برنامه را بر آن داشته که از این کاربران به عنوان اولین مشترکان اینستاگرام استفاده کند. به همین دلیل اینستاگرام دارای ویرایشگر عکس بسیار قدرتمندی است. بعد از تکمیل ویرایش عکس، شما باید مرحله بعدی یعنی اشتراک گذاشتن عکس را شروع کنید.

عکس‌های بدون شخصیت که مصنوعی بودن آنها از دور نیز به چشم می‌خورد، باعث کاهش تعامل کاربران شما می‌شود.

عکس‌های غیر منتظره و عکس‌هایی که در موقعیت‌های طبیعی گرفته شده‌اند، تأثیر بهتری دارند. بسیاری از شرکت‌ها از شبکه‌های اجتماعی متفاوت برای ایجاد تجربه‌هایی متفاوت استفاده می‌کنند.‌ مثلا ً لینکداین برای بحث‌های تجاری و کسب‌و‌کار، توئیتر برای به روز‌رسانی بازاریابی محتوایی و بحث با مشتریان، و فیس‌بوک برای افزایش فرهنگی شاداب و به روز‌رسانی اطلاعات شرکت استفاده می‌شوند. اینستاگرام نیز برنامه‌ای عالی است که بوسیله عکس گرفتن از لحظات خنده‌دار می‌تواند به مفرح شدن صفحه فیس‌بوک شما کمک کند.

از خود خلاقیت نشان دهید.‌ بهتر است لوگوی خود را در تمام عکس‌ها بچسبانید. این کار در ارتقای برند شما اهمیت دارد. شما می‌توانید لوگوی خود را به صورت پیش فرض در گوشه تمام عکس‌ها قرار دهید. بسیاری از افراد چنین کاری انجام نمی‌دهند و نکته نیز همین است. شما باید از روش‌هایی استفاده کنید که دیگران از آن بهره نمی‌گیرند. هر چیزی می‌تواند به ارتقای برند شما کمک کند و شما می‌توانید از هر فرصتی برای ارتقای برند خود استفاده کنید.

نکته:

زمان استفاده از اپلیکشن عکس‌های فوری به سرآمده است. هنگام ایجاد محتوای نمایشی خود موارد زیر را درنظر داشته باشید:

  • آن را انحصاری کنید :تصویرهایی را پست کنید که فقط در اینستاگرام دیده می‌شوند و منحصر شما و برند شما باشد.
  • به لحاظ نمایشی آن را لذت بخش کنید :کاربران اینستاگرام افرادی خلاق و فعال هستند و عکسهای بی‌کیفیت را تشخیص می‌دهند. عکس‌هایی پست کنید که زیبا و جذاب باشند در غیر اینصورت آنها را پست نکنید.
  • خصوصی سازی کنید :عکس‌های کارمندان خود را زمانی که به کار خود مشغول هستند بارگذاری کنید تا به بازدیدکنندگان و مشتریان احتمالی یک دیدگاه شخصی از امور داخلی شرکت خود ارائه دهید. بازدیدکنندگان مایلند احساس کنند بخشی از چیزی هستند و این نگاهی آنی به آنچه در درون شرکت می‌گذرد، بسیار عالی است.

هرچه بیشتر به زیبایی محصول یا پیام تصویری تان بیافزاید. هرچه عکس‌ها، با کیفیت‌تر و زیباتر باشند، بهتر است.

نکته : یک نکته مهم در استفاده از هر شبکه اجتماعی به عنوان ابزاری برای بازاریابی و جلب مخاطب و مشتری‌، قراردادن مطالب به صورت متداول است.‌ مانند رودخانه که مدام در جریان است و قطع نمی شود.‌ بنابراین، به صورت مداوم، در اینستاگرام عکس قرار دهید و برای این کار یک زمان بندی در نظر بگیرید.‌ مثلا ً هر روز حداقل ۲ عکس،  البته خیلی زیاد هم نباید باشد چرا که مخاطبان را سردرگم و پیام‌هایتان را تکراری می‌کند.

اگر کسب‌و‌کار شما فروشگاه اینترنتی گل است، قراردادن عکس دستور آشپزی، کار جالبی نیست. باید تلاش کنید، به صورت هدفمند و متمرکز، در ارتباط با موضوعات اصلی حوزه فعالیت کسب و کارتان، عکس بگذارید. با این روش، برند تخصصی خود را در ذهن دنبال کنندگانتان خواهید ساخت.

 اگر تا کنون کتاب رازهای طلایی را تهیه نکرده اید کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط به رازهای طلایی کلیک نمایید.

فرایی باشید

یاحق

:)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *