چگونه می شود با کامپیوتر از اینستاگرام استفاده کرد ؟

شما می‌توانید هم از نسخه وبی و هم از اپلیکیشن اینستاگرام در کامپیوتر استفاده نمایید. برای استفاده از نسخه وبی باید به آدرس  www.instagram.com  مراجعه کرده و برای ایجاد حساب کاربری اقدام کنید.

برای استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر می‌بایست ابتدا برنامه BlueStacks را از آدرس http://www.tucows.com/preview/1294333/BlueStacks-App-Player-For-Windows-PC  دانلود و نصب نمایید.

چگونه می شود با کامپیوتر از اینستاگرام استفاده کرد ؟

چگونه می شود با کامپیوتر از اینستاگرام استفاده کرد ؟

در مرحله بعد اپلیکیشن اینستاگرام را از  http://techariot.com/download-free-instagram-pc-windows-xp788-1/ دانلود کرده و نصب نمایید و بعد از نصب، باید برنامه ES File Explolrer را از http://www.updownload.com/es-file-explorer-file-manager-pc  دانلود و نصب کنید. حالا می توانید برنامه اینستاگرام را در کامپیوتر خود اجرا کنید و با استفاده از توصیه‌های مشترکی که در بالا آمده اکانت خود را ساخته و با استفاده از کامپیوتر،  مطالب خود را در اینستاگرام منتشر نمایید.

ES-File-Explorer-1900x700_c

آموزش کار با اینستاگرام در کامپیوتر :

اینستاگرام تنها برای عکس گذاشتن استفاده نمی‌شود. شما می‌توانید بروز رسانی‌های خود در شبکه‌های اجتماعی دیگر را نیز در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. با این کار می‌توانید میزان فعالیت خود در اینستاگرام را افزایش دهید. در صورتی که در شبکه‌های اجتماعی دیگر هم عضو هستید می‌توانید حساب اینستاگرام خود را به آنها متصل کنید و هر موقع که یک عکس را آپلود می‌کنید همزمان بر روی شبکه‌های اجتماعی دیگر نیز نمایش داده شود تا مخاطبان بیشتری را مورد هدف قرار دهید.

برای این منظور می‌توانید از تنظیمات خود اینستاگرام استفاده کنید.  برای استفاده از امکانات بیشتر و متصل کردن شبکه‌های اجتماعی مختلف افزونه‌ها و برنامه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید Hootsuite و buffer  دو مورد از این برنامه‌ها هستند. همچنین می‌توانید از قابلیت اشتراک گذاری پست‌ها از طریق اینستاگرام هم اقدام کنید.

hootsuite

buffer_app1

 اگر تا کنون کتاب رازهای طلایی را تهیه نکرده اید کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط به رازهای طلایی کلیک نمایید.

فرایی باشید

یاحق

:)

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *