چگونه اینستاگرام را تهیه و نصب کنم ؟

چگونه اینستاگرام را تهیه و نصب کنم ؟

چگونه اینستاگرام را تهیه و نصب کنم ؟

برای استفاده از اینستاگرام به یک تلفن همراه نیاز دارید و یا می‌توانید از کامپیوتر خود از اینستاگرام استفاده نمایید. اما با توجه به روند رسانه‌های اجتماعی که حرکت به سوی استفاده از موبایل، استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی به جای صفحات وب و تنبلی در استفاده و کوتاه شدن فرایند دسترسی است، استفاده از موبایل برای این منظور مرسوم‌تر است.

بهتر است قبل از اینکه بخواهید از اینستاگرام برای تجارت استفاده کنید، یاد بگیرید چطور می‌توانید از آن استفاده شخصی داشته باشید. بهتر است در استفاده از این برنامه تجربه پیدا کرده و خصوصیات متفاوت آن را در استفاده‌های شخصی تجربه نمایید.

نصب اینستاگرام برای موبایل

برای این منظور باید ابتدا برنامه مورد نظر را از یکی از مارکت‌های ارائه کننده این برنامه تهیه کنید.

این برنامه در مارکت‌های مختلف به صورت رایگان عرضه می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن مارکت بازار، کندو‌، مایکت‌، ایران اپز‌، پلازا‌، اپتوید‌، پلی استور ایرانی و… این برنامه را با استفاده از گوشی موبایل هوشمند خود دانلود نمایید. در مرحله بعد‌، اکانت مورد نظر خود را با توجه به دلیل استفاده از اینستاگرام انتخاب کنید و بسازید.

قبل از این کار می‌توانید با مراجعه به سایت www.NameChk.com  و چک کردن نام کاربری مورد نظر، از وجود این نام در سایر شبکه‌های اجتماعی دیگر و امکان استفاده از این نام مطلع شوید. بهتر است از نام کاربری که منحصراً برای شماست و در دیگر شبکه‌های اجتماعی از آن استفاده می‌کنید در اینستاگرام بهره ببرید.

چک کردن نام کاربری در سایت ها و شبکه های اجتماعی

چک کردن نام کاربری در سایت ها و شبکه های اجتماعی

در این رابطه باید از نام فارسی مناسب هم استفاده نمایید و از توضیحات کوتاه و اثر گذار برای معرفی خود غافل نشوید. در صورت دارا بودن وب سایت حتماً آدرس وب سایت خود را در توضیحات وارد نمایید. در آخر توصیه می‌شود حتما ً اینستاگرام خود را با اکانت فیسبوک خود ریجستر نمایید.

نکته:

این نکته را به خاطر داشته باشید که ابتدا بعد از نصب اینستاگرام اخطار های خود را در این برنامه فعال کنید. در شروع کار نه کسی با شما صحبت کرده و نه کسی شما را دنبال می‌کند اما کلید تجارت خوب، پاسخ دادن مناسب به مشتریان است. بخش اخطارها را فعال کنید تا سریعاً متوجه شوید چه زمانی عکس‌های شما پیام دریافت کرده اند. این کار به شما اجازه می‌دهد سریعتر با مشتریان و مخاطبان خود تعامل برقرار کنید.

 اگر تا کنون کتاب رازهای طلایی را تهیه نکرده اید کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط به رازهای طلایی کلیک نمایید.

فرایی باشید

یاحق

:)

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *