افزایش لایک ایرانی و خارجی، کامنت و بازدید از ویدئو در اینستاگرام

افزایش لایک در اینستاگرام

اهمیت لایک در اینستاگرام

داشتن تعداد زیادی لایک می‌تواند به اندازه داشتن تعداد زیادی فالوور مهم باشد، چراکه این موضوع نشان‌دهنده کیفیت و اهمیت بالای تصاویر شما است. در شبکه اجتماعی بزرگ و پرطرفداری همچون اینستاگرام، عکس یا ویدئو شما هرچقدر هم خوب و دارای جذابیت باشد، اگر تعداد قابل ملاحظه‌ای لایک نداشته باشد، اکثر کاربران حتی بدون آنکه به آن اندکی توجه کنند به راحتی از آن می‌گذرند و آن را نادیده می‌گیرند.

افزایش لایک در اینستاگرام

افزایش لایک در اینستاگرام

چه مقدار لایک مناسب است؟

رابطه مستقیمی بین تعداد فالوورهای فعال و تعداد لایک‌های تصاویر هر صفحه اینستاگرام وجود دارد. فالوورهای فعال، همان کاربرانی هستند که هم به صفحه شما علاقمندند و هم فعالیت مفیدی در اینستاگرام دارند و به طور روزانه و یا چند روز در هفته از پروفایل اینستاگرام خود استفاده می‌کنند. پس چنانچه آنها عکس جدید شما را مشاهده کنند، احتمالا آن را لایک خواهند کرد. تعداد لایک تصاویر صفحه اینستاگرام شما در صورتی مناسب است که با تعداد فالوورهای صفحه‌ شما همخوانی داشته باشد. البته نباید نقش موضوع و میزان جذابیت تصاویر صفحه را در تعداد لایک‌ها نادیده گرفت.

روش افزایش لایک اینستاگرام

چنانچه دوست دارید تصاویر صفحه اینستاگرام شما تعداد زیادی لایک داشته باشند، می‌بایست تعداد فالوورهای فعال خود را به صورت هدفمند افزایش دهید. فراموش نکنید که موفقیت در اینستاگرام و کسب نتیجه مطلوب از حضور در این شبکه اجتماعی بزرگ و پرطرفدار، بسته به فالوورهای فعال شما است.

جذب کاربران، افزایش هدفمند فالوورها و جلب توجه آنها به سوی خود، کاری بسیار پیچیده، دشوار و زمانبر است، اما تیم دیجیتال مارکتینگ فرزاد عباسی دات کام اینجاست 🙂  تا به راحتی شما را به این هدف برساند.

 بسته افزایش لایک ایرانی در اینستاگرام


بسته افزایش لایک خارجی در اینستاگرام


بسته افزایش ویو( بازدید ویدئو) در اینستاگرام


بسته افزایش کامنت ایرانی در اینستاگرام


نکته مهم : افزایش لایک کمک می کند که در قسمت سرچ اینستاگرام بیشتر دیده شوید و در هشتگ های مورد نظرتان در تاپ پست ها قرار گیرید و از رقبای خود جلوتر باشید….

 

هچنین تیم فرزاد عباسی دات کام مفتخر است که اولین کتاب تخصصی اینستاگرام را ارائه دهد شما دوست عزیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد رازهای طلایی اینستاگرام نیز میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

 

 

تلفن همراه شما، چاه نفت شماست …

 

 

 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از بسته های مشاوره ای ما استفاده نمایید .

ارادتمند
فرزاد عباسی
مدرس ، مربی و مشاور توسعه کسب و کار

دوست دارم بجای آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز ، سهمی در برآورده شدن آن داشته باشم . . .

تلفن همراه : ۰۹۱۲۳۵۷۹۴۱۹

تلفن همراه : ۰۹۱۰۰۶۸۸۱۰۰

ایرانسل : ۰۹۳۵۱۵۸۹۴۲۹

سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۰۲۶

www.FarzadAbbasi.com

info@FarzadAbbasi.com

instagram-faraclub

banner-ads-telegram-farzad-abbasi

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *