شمش طلای ۲۴ عیار جایزه برنده خوش شانس مسابقه عکاسی اینستاگرامی

سلام دوستان عزیز

فردا رویداد ۶۹ جامعه آزاد رایانش ابری ایران برگزار خواهد شد.Image result for ‫جامعه آزاد ابری‬‎

* فردا این شمش خوشگل به برنده خوش شانس #مسابقه #عکاسی #اینستاگرامی می رسد شما و دوستانتان نیز می توانید در این مراسم حضور داشته باشید ، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.FarzadAbbasi.com مراجعه نمایید و یا فرزاد عباسی را در گوگل جستجو نمایید در اولین سایتی که در گوگل بنمایش در می آید اطلاعات تکمیلی موجود است ... #فرایی باشید یاحق #فرزادعباسی #farzadabbasi #جامعه_ازاد_رایانش_ابری_ایران #open_community_of_cloud_computing #tala #طلا #شمش #برنده #خوشگل

 

جامعه آزاد رایانش ابری ایران، یک اجتماع از کاربران، علاقمندان ،پژوهشگران و صنعتگران در حوزه رایانش ابری است که مایلند دقایقی را در کنار هم سپری کنند. شرکت در جلسات این گروه برای عموم آزاد است. شما نیز چنانچه علاقه‌مند هستید میتوانید در جلسات آن شرکت کنید و دانش خود را با سایر اعضا به اشتراک گذاشته و یا از دانش آنان استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید عضو لیست پستی یا کانال تلگرام شوید.

در رویداد ۶۹ مروری خواهیم داشت بر خدمات ابری و تجربیات موفق XaaS.ir در سومین سال سرویس دهی که توسط جناب آقای سیدمحسن سیدصالحی مدیرعامل این مجموعه انجام خواهد شد و در ادامه به بحث و پرسش و پاسخ و شبکه سازی خواهیم پرداخت.

همچنین در ادامه من و سایر دوستان نیز در خدمتتون هستم تا سوالات شما عزیزان را در حوزه فضای مجازی ، (اینستاگرام، تلگرام و …) راه های کسب درآمد و توسعه درآمد و سئوالات تخصصی را پاسخ دهیم.

در رویداد ۶۶ نیز یک مسابقه عکاسی اینستاگرامی اعلام شد که انشاء الله فردا برنده را اعلام خواهیم نمود و یک شمش طلای ۲۴ عیار تقدیمشان خواهیم کرد.

شما دوست عزیز می توانید با کلیک بر روی لینک زیر اقدام به ثبت نام در این رویداد نمایید و بصورت رایگان در این مراسم حضور داشته باشید :

https://evand.com/events/occc69

 

 

امیدواریم با برگزاری ، حضور و کمک دوستان عزیزی همچون شما در اینچنین رویدادهایی گام هایی هرچند کوچک و تاثیرگذار در حوزه توسعه فضای ابری ایران و شناساندن این فرا چاه نفت اینترنتی به مردم و مسئولین عزیز برداریم و همچون کشورهای پیشرفته که سن افراد میلیونر آنها در این فضا به ۸ سال رسیده است ما نیز سبب اشتغال و کارآفرینی جوانان عزیزمان در این حوزه شویم.

* این شمش طلای 24 عیار بهمراه 3standard فردا در رویداد 69 جامعه آزاد رایانش ابری ایران تقدیم برنده خوش شانس مسابقه عکاسی اینستاگرامی می شود شما فراکلوپی عزیز نیز می توانید با مراجعه به سایت www.FarzadAbbasi.com ضمن دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک ثبت نام کلیک کرده و بصورت رایگان در این رویداد شرکت نمایید... فرایی باشید یاحق #فرزادعباسی #farzadabbasi #جامعه_ازاد_رایانش_ابری_ایران #open_community_of_cloud_computing #faraclub #فراکلوپی_ها #فرایی #فراکلوپ

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد میلیونر های زیر ۲۰ سال فضای مجازی می توانید به قسمت مدیای سایت مراجعه نمایید و برنامه های زنده تلویزیونی این حوزه را مشاهده نمایید.

http://farzadabbasi.com/category/%d9%85%d8%af%db%8c%d8%a7/

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *