مشاور کسب و کار

مشاوره کسب و کار با فرزاد عباسی

 

با توجه به وضع اقتصادی فعلی، بسیاری از مشاغل در معرض خطر قرار گرفته‌اند. این بحران‌ها، هم متوجه کسب و کارهای قدیمی شده است و هم گریبان جوانان تشنه موفقیت در کسب و کار را گرفته است.

حال سوال اینجاست که چطور از این بحران‎‌ها، بیشترین بهره‌برداری را بکنیم و با کمترین ریسک بیشترین میزان درآمد و فروش را داشته باشیم؟

ما در فرزاد عباسی دات کام این مسئولیت را به عهده می‌گیرم و جزء مسئولیت اجتماعی خود می دانیم تا با یک مشاوره شغلی خوب، شما را در راه رسیدن به رشد مالی و یا شروع یک کسب و کار جدید و یا حتی پیدا کردن شغل و کار ایده‌آل هدایت کنیم. این حمایت، در قالب مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی بصورت مشاوره تلفنی و اینترنتی امکان‌پذیر است.

آیا برای جلسه مشاوره کسب و کار خود آماده هستید ؟

business consulting - farzad abbasi

WE MEET YOUR NEEDS

 گارانتی بازگشت وجه مشاوره، بدلیل اطمینانمان از کیفیت کارمان است، در ضمن همانطور که می‌دانیم، برای یک مشاوره شغلی و مشاوره کاری موثر و کارآمد لازم است که «مشاور» و «مشاوره گیرنده» به هم اعتماد لازم را داشته باشند. با توجه به درخواست های زیاد مشاوره و محدودیت زمانی و عدم جدیت در برخی از مشاوره گیرندگان محترم، متاسفانه امکان ارائه مشاوره رایگان وجود ندارد اما برای اینکه نگرانی های شما هم در نظر بگیریم در صورت عدم رضایت شما از مشاوره کل مبلغ مشاوره عودت داده خواهد شد.

همچنین، طی تجربه این سالیان در فرزاد عباسی دات کام دیده‌ایم که اکثر شما دوستان، پس از پایان جلسه اولِ مشاوره کسب و کار، به دلیل کاربردی و حرفه‌ای بودن این جلسات، تمایل به ادامه فرآیند، را خواهید داشت. به همین دلیل، این فرصت استثنایی را گذاشته‌ایم که بتوانیم با در کنار هم بودن، زمینه موفقیت شغلی و کاریتان را به تحقق برسانیم. ان شآء الله

مشاوره کسب و کار  و مشاوره شغلی مخصوص چه کسانی است؟

 این مشاوره برای مدیران کسب و کارها، صاحبان استارت آپ ها، کارآفرینان و دانشجویان و کسانی است که در پی افزایش درآمد و دانش خود در حوزه آنلاین و حوزه آفلاین یعنی بازارهای سنتی و مدرن هستند.

پیش نیاز جلسات مشاوره کسب و کار چیست؟

 این جلسات براساس کسب و کار شما تدوین می‌گردد و با ارائه مشاوره شغلی برای کسب و کار شما تدوین می‌گردد که این مسئله باعث می‌شود بهترین و سریع‌ترین راه‌های ارتقای شغلی و توسعه کسب و کار خود را شناسایی و اجرایی کنید.

در پایان این جلسات چه نتایجی را انتظار خواهیم داشت؟

در پایان این جلسات می‌توانید از هدر رفت ، ضررها و تهدیدهای احتمالی جلوگیری نمایید و به صورت آنلاین و آفلاین کسب و کار خود را ایجاد و یا گسترش دهید، مشتریان و مخاطبان خود را شناسایی کنید و محصول خود را بهتر و بیشتر به آن‌ها بفروشید.

آیا مشاوره تلفنی و یا اینترنتی کسب و کار هم امکان‌پذیر است؟

اگر از آن دسته از علاقه‌مندانی هستید که به دلیل دوری محل سکونت یا مشغله زیاد امکان حضور فیزیکی در جلسات مشاوره کسب و کار و را ندارید، می‌توانید از مشاوره‌های تلفنی و یا اینترنتی در زمینه شغل و یا کسب و کار خود استفاده کنید.

آیا جلسات مشاوره شغلی و مشاوره کسب و کار، برای همه اصناف و افراد است؟

این جلسات براساس توانایی شما و کسب و کار شما تدوین می‌گردد و با ارائه مشاوره خود شما و برای کسب و کار شما تدوین می‌گردد که این مسئله باعث می‌شود بهترین و سریع‌ترین راه‌های ارتقای شغلی و توسعه کسب و کار خود را شناسایی و اجرایی کنید.

آیا این جلسات برای راه اندازی کسب و کار هم می‌باشد؟

 جلسات مشاور شغلی و مشاور کسب و کار برای کسانی که قصد دارند کسب یا کار جدیدی راه اندازی کنند هم بسیار موثر است و می‌توانند با کم‌ترین هزینه و خطر، کار جدید خود را راه‌اندازی کنند.

چه ضمانتی بابت هزینه مشاوره کسب و کار وجود دارد؟

قبل از این که مشاوره ای انجام شود، باید از توانایی مشاور و میزان اطلاعات، تجربیات او اطمینان حاصل نمایید. برای این منظور می توانید به قسمت درباره فرزاد عباسی همین سایت مراجعه نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت مدیا نیز برخی از برنامه های زنده و آموزشی تلویزیونی فرزاد عباسی را بصورت رایگان مشاهده نمایید.

با این اوضاع اقتصادی از مشاور کاری هم بر می آید؟

بله، کاهش ریسک مالی ورشکستگی
کاهش هزینه جذب و تعدیل نیرو
تبدیل ایده به ایده های پول ساز
ایجاد انگیزه در شرایط مالی نامناسب
اشتباهات احتمالی رایج را اشاره می کند
پیدا کردن راهکار جذب سرمایه گذار جدید
معرفی بازار های جدید فروش کالا یا خدمات
تحلیل رقبا برای پیشی از آنان
و ایجاد ارزش بیشتر برای شما

consulting-banner-farzad-abbasi

فرصت محدود است و مانند ابر از افق زندگی می‌گذرد

برای مشاوره کسب و کار هرچه سریع تر اقدام کنید

lang_ads5_img_1485407365